Træner
Alberte Tyrrestrup Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Amalie Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Andreas Gaardbo
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anne Louise Bergmann
Beskrivelse
Instruktør Børn med særlige behov
 
Anne Louise er uddannet svømmelærer
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Caroline Topholt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Cecilie Tyrrestrup Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dorthe Graven
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emma Graven
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Freja lund Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Instruktør SSF Test
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ivan Mogensbæk
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Janet Høgsted
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Julie Rishøj-Andersen
Beskrivelse
Julie er tidligere konkurrence svømmer og er træner ved talentholdet
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karen Kirketerp
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kim Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Line Gaardbo Hedegaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marie Graven
Beskrivelse
12pt="">Startede som hjælpetræner 2012
12pt="">Har følgende kurser:
12pt="">1 spotkursus i børnesvømning 6-12 år.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathias Graven andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Micklas Christiansen
Beskrivelse

Livredder
Startede som hjælpetræner 2008

Har følgende kurser:
Hjælpetræner 1+2
Instruktør 1+2+3+4
1 Spotkursus i børnesvømning 6-12 år

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mikkel Uggerhal Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nikolaj Bergmann
Beskrivelse
Træner Talenthold
 
Tidligere Paralympics deltager
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rikke Bach
Beskrivelse

Livredder
Startede som træner i 2009


Har følgende kurser:
Instruktør 1
1 spotkursus i børnesvømning 6-12 år.
3 kurser i aquafitness


Se hele beskrivelsen
Vis hold
Trine Sletten Vestergaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpetræner
Alberte Tyrrestrup Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Andrea Olesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Daniel Skoven
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ea Mathiassen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Julie Rishøj-Andersen
Beskrivelse
Julie er tidligere konkurrence svømmer og er træner ved talentholdet
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karoline Holm Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kristian Lybech
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marie Abildgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Simon Uggerhal
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sisse Søndergård
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold